استودیو آنلاین با خدمات یکپارچه

استودیوی ما دانش جامع و همه جانبه ای از طراحی وب و بازاریابی دیجیتال از بیش از 100 پروژه ایجاد کرده است.خدمات ما فراتر از طراحی تاکتیکی وب، سئو یا توسعه است. ما می‌توانیم هر چیزی را که مشتری با آن مواجه است اجرا کنیم، از عکاسی محصول فوق‌العاده، ایجاد انیمیشن‌های ویدیویی، استراتژی‌سازی کمپین شما، مدیریت طرح رسانه‌ای گرفته تا طراحی چاپی و سایر مطالب آفلاین.

درباره ما

سرمایه های
الآن استودیو

ما آماده مقابله با چالش ها هستیم. ما برای ارائه طرح های قدرتمند هیجان زده هستیم. ما خوشحالیم که با مشتریان خود کار می کنیم و همه چیز را انجام می دهیم.

گرافیست
حمیدرضا بهادر

موسس - طراح

برنامه نویس
مجتبی دشتی

برنامه نویس

گرافیست
احسان کریمیان

گرافیست

گرافیست
عطیه نیکبخش

گرافیست

اکانت منیجر
هادی شبیری

اکانت منیجر

یک آژانس تجربه دیجیتال با استعداد هنری و ایده های غیر متعارف

ما عاشق کاری که می کنیم هستیم

برخی از ما خجالتی هستیم، برخی استراتژیست های تأثیرگذار. وجه مشترک ما این است که میل شدید ما به خلق اثری معنادار است که به مخاطب برسد. الان استودیو خانه مناسبی برای خلاقان، علاقه مندان به کد و استادان بازاریابی برای کشف و توسعه ابرقدرت های خود است. ما از آزادی برای رشد به عنوان یک آژانس، قدردان تیم خود و قدردان مشتریان خود هستیم. ما عاشق کاری که میکنیم هستیم.

تضمین بالاترین کیفیت

تولید دارایی های قدرتمندی که مشتریان ما به آن اعتقاد دارند و می توانند جزئیات را ببینند، اولویت اصلی ما است. این به معنای صرف زمان برای تفکر، استراتژی و آزمایش است. ما عجله نداریم هدف ما ارائه تصاویری بی نقص پیکسلی است که توجه و عمل را جلب می کند. ما از چالش نمی ترسیم در جست‌وجوی کیفیت، آماده جابه‌جایی کوه‌ها هستیم.

کنجکاوی ما هرگز متوقف نمی شود

ما هرگز بافکر کردن به موفقیت های گذشته متوقف نمی شویم. ما دوست داریم مرزها را کنار بگذاریم و به آزمایش ادامه دهیم تا بهترین شریکی باشیم که مشتریان ما می توانند استخدام کنند. یادگیری ریشه در DNA شرکت ما دارد. همچنین در صنعت ما ضروری است. فناوری روزانه در حال پیشرفت است، بنابراین برای شگفت‌زده کردن و لذت بردن، باید جلوتر از منحنی باشیم. کار ما با غوطه ور شدن در کسب و کار مشتریان و نیازهای مخاطبان شروع می شود. ما ارزش های پیشنهادی کلیدی را کشف می کنیم و داستان های برند قدرتمندی را می سازیم.

خدمات ما
پروژه های ما
وبلاگ