استودیوی ما دانش جامع و همه جانبه ای از طراحی وب و بازاریابی دیجیتال از بیش از 100 پروژه ایجاد کرده است. خدمات ما فراتر از طراحی تاکتیکی وب، سئو یا توسعه است. ما می‌توانیم هر چیزی را که مشتری با آن مواجه است اجرا کنیم، از عکاسی محصول فوق‌العاده، ایجاد انیمیشن‌های ویدیویی، استراتژی‌سازی کمپین شما، مدیریت طرح رسانه‌ای گرفته تا طراحی چاپی و سایر مطالب آفلاین.
درباره ما

سرمایه های
الآن استودیو

ما آماده مقابله با چالش ها هستیم. ما برای ارائه طرح های قدرتمند هیجان زده هستیم. ما خوشحالیم که با مشتریان خود کار می کنیم و همه چیز را انجام می دهیم.

برنامه نویس
مجتبی دشتی

برنامه نویس

گرافیست
HAMIDREZA BAHADOR

Founder / Designer

گرافیست
احسان کریمیان

گرافیست

گرافیست
عطیه نیکبخش

گرافیست

اکانت منیجر
هادی شبیری

اکانت منیجر

یک آژانس تجربه دیجیتال با استعداد هنری و ایده های غیر متعارف

برخی از ما خجالتی هستیم، برخی استراتژیست های تأثیرگذار. وجه مشترک ما این است که میل شدید ما به خلق اثری معنادار است که به مخاطب برسد. الان استودیو خانه مناسبی برای خلاقان، علاقه مندان به کد و استادان بازاریابی برای کشف و توسعه ابرقدرت های خود است. ما از آزادی برای رشد به عنوان یک آژانس، قدردان تیم خود و قدردان مشتریان خود هستیم. ما عاشق کاری که میکنیم هستیم.

تولید دارایی های قدرتمندی که مشتریان ما به آن اعتقاد دارند و می توانند جزئیات را ببینند، اولویت اصلی ما است. این به معنای صرف زمان برای تفکر، استراتژی و آزمایش است. ما عجله نداریم هدف ما ارائه تصاویری بی نقص پیکسلی است که توجه و عمل را جلب می کند. ما از چالش نمی ترسیم در جست‌وجوی کیفیت، آماده جابه‌جایی کوه‌ها هستیم.

ما هرگز بافکر کردن به موفقیت های گذشته متوقف نمی شویم. ما دوست داریم مرزها را کنار بگذاریم و به آزمایش ادامه دهیم تا بهترین شریکی باشیم که مشتریان ما می توانند استخدام کنند. یادگیری ریشه در DNA شرکت ما دارد. همچنین در صنعت ما ضروری است. فناوری روزانه در حال پیشرفت است، بنابراین برای شگفت‌زده کردن و لذت بردن، باید جلوتر از منحنی باشیم. کار ما با غوطه ور شدن در کسب و کار مشتریان و نیازهای مخاطبان شروع می شود. ما ارزش های پیشنهادی کلیدی را کشف می کنیم و داستان های برند قدرتمندی را می سازیم.